Aktuality

soutěž Naší přírodou

V úterý 5.12. proběhlo v areálu Biologické stanice v Přerově základní kolo soutěže „Naší přírodou“, soutěže, které se pravidelně účastní žáci druhého stupně. Letos se nám podařilo vybojovat dvě první místa (Vraspírová E., Sekerová E.) a postup do finálového kola.
Tato tradiční soutěž zabývající se přírodou České republiky je přínosná, děti nejen soutěží, ale také se zde dozví spoustu zajímavých a užitečných informací pro svůj život.

Mgr. Zuzana Kopečková Z., vyučující biologie

Vánoce v Rymicích

Dne 6.12. 2023 se třídy 2. A, 2. C zúčastnily edukačního programu „Vánoce v Rymicích". V doškových chaloupkách byli žáci seznámeni s obdobím Adventu a příprav na Vánoce na hanácké dědině. Žákům byly představeny zvyky a tradice, které lidé dříve dodržovali. Měli možnost odvézt si balíček sušeného ovoce a koření, ze kterého se dříve dělala staročeská pochoutka na štědrovečerní večeři tzv. vánoční muzika.

Mgr. Antonie Tomášková, Mgr. Denisa Domesová

Nová kolekce školního oblečení - HLASOVÁNÍ

Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte od 27.11. do 1.12.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom bude použit na vytvoření celé kolekce.
Mikiny, trička, tepláky, batohy, čepice a další kousky připravené pro naši školu si poté budete moci zakoupit dle vlastního výběru v e-shopu pořádající firmy.
Odkaz na online hlasování: https://schoolsunited.cz/hlasovani/37654f59

vedení školy

Vánoční jarmark

Vážení rodiče, prarodiče, 
ve čtvrtek 30. listopadu od 16:00 hodin se bude již tradičně v prostorách naší školy konat Vánoční jarmark. Těšit se můžete na kouzelnou vánoční atmosféru, tvořivé dílničky a mnoho dalšího. 

Přijďte si s námi užít vánoční pohodu.

pracovníci školy

Florbalový turnaj

V pátek 24. 11. 2023 se vybraní chlapci 4. a 5. ročníků zúčastnili turnaje ve florbalu, který se konal v Lipníku nad Bečvou. Celkem se turnaje zúčastnilo 8 škol z různých měst. Naši žáci vybojovali krásné 3. místo. Děkujeme chlapcům za odvedený výkon, bojovnost a pozitivní přístup. Těšíme se na další turnaj. Sportu zdar!
Žáci účastnící se turnaje: Felix Hanák, Tadeáš Kratochvíl, Maxmilián Topolánek, Sebastien Engel, Darek Haflant, Tomáš Heviánek, David Hradil, Marek Nechvapil, Pavel Figur, Jakub Dokoupil, Daniel Vodák, Jakub Mádr.

Mgr. Markéta Hudecová

EU strukturální a investiční fondy

Kontakty

Základní škola Přerov, Svisle 13
Svisle 13, 750 02 Přerov

Sekretariát
Skopalová Jitka
tel.: 581 701 811
skola@zssvisle.cz
Datová schránka: y48ut8e

Školní družina
tel.: 733 257 397
tel.: 581 701 817

Školní jídelna
Michaela Doleželová
tel.: 581 207 165

ESF EU MŠMT OPVK Rodiče vítáni