Aktuality

Stolní tenis

V pondělí dne 2. prosince se žáci naší školy zúčastnili okresního kola ve stolním tenise. Mladší žáci ve složení Roháč Tomáš, Černošek Tomáš a Váleček Matyáš obsadili 2. místo. Starší chlapci ve složení Krampla Michal, Spáčil Martin a Suk Jan obsadili 1. místo a vybojovali si tak postup na krajské kolo, které se uskuteční 10. prosince. Všem děkuji za krásnou reprezentaci školy.

Mgr. Vladimíra Pavlicová

Advent na ZŠ Svisle

V úterý 26. listopadu si rodiče s dětmi zpříjemnili odpoledne na již naší tradiční akci "Advent na ZŠ Svisle". Celé odpoledne provázelo hudební vystoupení žáků, které navodilo vánoční atmosféru. U stánků bylo možné zakoupit výrobky dětí, v dílničkách za pomoci rodičů či pedagogů vyrobit vánoční dáreček.
Děkujeme rodičům za hojnou účast a pomoc při realizaci dílničky drátkování.
Mgr. Petra Hutečková

Postup do krajského kola

Mladší žákyně si dne 28. listopadu vybojovaly na Městské hale v Přerově postup do kola krajského ve florbalovém turnaji . Po úspěšném okrskovém kole, kde nepocítily porážku se dnes utkaly i s postupujícími z okrsku Hranice. Všechna družstva bojovala až do poslední minuty, která rozhodla o postupu naší školy. Všem děvčatům patří velké poděkování za krásnou reprezentaci školy a těšíme se 15. ledna v Jeseníku.
Mgr. Pavlicová

Okrsková kola florbal

V posledních třech týdnech byla odehrána okrsková kola všech kategorií. Mladší žákyně i žáci svá kola odehrála na ZŠ U tenisu, starší hráli na SŠGS. Mladší děvčata získala 1. místo, mladší žáci 3. místo, starší žákyně 3. místo a starší žáci šli po těsně prohraném finále do baráže o postup. V baráži se utkali se ZŠ Želatovská, které bohužel podlehli a skončili celkově třetí.