Aktuality

Národní kolo KODU CUP 2019

Dne 10. 1. 2019 se uskutečnilo v prostorách Univerzity Pardubice národní kolo KODU CUPU 2019, kde  naši školu reprezentoval  1 postupující řešitel. Jedná se o Matěje Kováře ze 7. A. Na soutěži předvedl své znalosti algoritmizace a programování v KODU.
Děkujeme Matějovi za výborný výkon v soutěži a vynikající prezentaci naší školy.

Mgr. Gabriela Bartošíková

Pingpongová show

Před Vánocemi se v naší škole uskutečnila velká pingpongová show. Žáci prvního stupně si vyzkoušeli, jak může být ping-pong zábavný s pingpongovým míčkem a pálkou. V rámci projektu Všichni za stůl se zúčastnili výtvarné soutěže na motivy stolního tenisu. Tuto soutěž vyhráli a odměnou byl pingpongový stůl a dopoledne plné zábavy. Projekt se uskutečnil pod záštitou České asociace stolního tenisu. podrobnosti o projektu

Školní jídelna

Vážení rodiče,
informujeme Vás, že od 3. ledna 2019 bude školní jídelna již opět v provozu. Děkujeme za pochopení a vstřícnost v době omezení provozu školní jídelny.

Bc. Hana Ondrášová, Mgr. Miroslav Fryštacký

 

Vánoční jarmark

Vážení rodiče, milí žáci, 
srdečně Vás zveme na Vánoční jarmark, který se bude konat v úterý 11. prosince od 16 do 18 hodin.
Můžete se těšit na udební vystoupení (v 16.00 hod), dílničky, zdobení perníčků, vánoční fotokoutek, výroba naušnic, keramická dílna,....
Na jarmarku si budete moci zakoupit spoustu ručně vyrobených věcí, zazpívat u klavíru a zahřát se u punče.
Těšíme se na Vás!

Mgr. Hana Kopecká, Mgr. Pavla Zbožínková

Žádost Technických služeb Města Přerova

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás se žádostí Technických služeb města Přerova, aby do sběrného dvora nebyla odevzdávána v rámci soutěže sběru papíru lepenka/kartonový materiál. Ve sběrném dvoře se množí případy, kdy je odevzdávána právě lepenka ve velkém množství. V rámci soutěže sběru papíru na školách není možné likvidovat ve sběrném dvoře firemní odpad. V takovémto případě nebudou moci TSMPr zahrnout takto odevzdaný materiál do soutěže a bude vyplacena výkupní cena za odevzdaný papír/lepenku.  

Mgr. Miroslav Fryštacký

Kontakty

Základní škola Přerov, Svisle 13
Svisle 13, 750 02 Přerov

Sekretariát
Skopalová Jitka
tel.: 581 701 811
skola@zssvisle.cz
Datová schránka: y48ut8e

Školní družina
tel.: 733 257 397
tel.: 581 701 817

Školní jídelna
Iva Hošťálková
tel.: 581 207 165

ESF EU MŠMT OPVK EU strukturální a investiční fondy