Aktuality

Změna provozu školní jídelny

Vzhledem k nutnému přerušení provozu výdejny školního stravování ZŠ Svisle v předpokládané délce 1 měsíce Vás informujme o následujícím postupu ve věci zajištění obědů Vašich dětí.

změna provozu školní jídelny - postup

Důležité upozornění

Vážení rodiče,

ze závažných provozních důvodů musí být uzavřen provoz školní jídelny ve dnech 13. – 16. 11. 2018. Na tyto dny byly odhlášeny obědy všech žáků 1. – 4. ročníku, kteří nenavštěvují školní družinu, a žáků 5. – 9. ročníku. 
Žáci přihlášení do školní družiny (1. – 4. ročník) budou docházet v doprovodu pedagogických pracovníků na oběd do provozovny na Kratochvílově ulici v čase od 11:00 do 12:00 h.
Koncem tohoto týdne Vás budeme informovat o aktuální situaci.
V nutných případech se obraťte na pracovníky školní jídelny, tel.: 581 701 554, 605 107 349.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Miroslav Fryštacký, ředitel školy

Záložka do knihy spojuje školy

Naše škola se již potřetí zapojila do česko-slovenského projektu „Záložka do knihy spojuje školy: Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice“. Výroba záložek pro slovenské kamarády našim žákům přinesla příjemné zpestření a pocit radosti, že mohou někoho obdarovat. Zapojili se žáci od prvního do devátého ročníku. Techniky a zpracování tématu si zvolila každá paní učitelka podle své fantazie. Máme radost, že se spolupráce vydařila a doufáme, že i slovenským dětem se záložky od nás budou líbit.

Mgr. Lenka Jančíková

Dýňodlabání

Ve středu 24. října 2018 zavítali do naší školy ZŠ Svisle neobvyklí návštěvníci – halloweenské dýně. Žáci 1. – 3. tříd a jejich rodiče či prarodiče utvořili rodinné týmy a soutěžili v dlabání dýní. Venku se ochladilo a foukal silný vítr, ale přesto je to neodradilo, aby si přišli zasoutěžit v soutěži O nejkrásnější dýni. V průběhu celého odpoledne panovala skvělá a pohodová podzimní nálada. Pod rukama dětí se zdobily dýně nejrůznějších barev a tvarů. Na závěr si děti odnesly keramické medaile s dýní, diplom za účast a sladkou odměnu.

Do této akce se aktivně zapojili také starší žáci, kteří přispěli nejen vlastními vypěstovanými dýněmi, ale také halloweenskou výzdobou.

O výsledku soutěže rozhodlo v dalších dnech hlasování všech žáků školy.

U vchodu školy nás nyní zdraví velmi originální dýně v podobě netopýrů, pavouků, čarodějnic, čertů nebo dokonce Santa Klause.

Mgr. L. Macečková a Mgr. H. Krumpová

Školská futsalová liga

Dne 25. října se vybraní žáci zúčastnili celorepublikové sportovní akce ,, Futsalová liga škol,,. První tři zápasy jsme odehráli na ZŠ v Hlubočkách. Skoré 19 : 0 nás posunulo do dalšího kola a dalších bojů v rámci divize Severní Moravy. Blahopřejeme....

Mgr. Vladimíra Pavlicová

foto

Kontakty

Základní škola Přerov, Svisle 13
Svisle 13, 750 02 Přerov

Sekretariát
Skopalová Jitka
tel.: 581 701 811
skola@zssvisle.cz
Datová schránka: y48ut8e

Školní družina
tel.: 733 257 397
tel.: 581 701 817

Školní jídelna
Iva Hošťálková
tel.: 581 207 165

ESF EU MŠMT OPVK EU strukturální a investiční fondy