Aktuality

Vánoční jarmark

Vážení rodiče, milí žáci, 
srdečně Vás zveme na Vánoční jarmark, který se bude konat v úterý 11. prosince od 16 do 18 hodin.
Můžete se těšit na udební vystoupení (v 16.00 hod), dílničky, zdobení perníčků, vánoční fotokoutek, výroba naušnic, keramická dílna,....
Na jarmarku si budete moci zakoupit spoustu ručně vyrobených věcí, zazpívat u klavíru a zahřát se u punče.
Těšíme se na Vás!

Mgr. Hana Kopecká, Mgr. Pavla Zbožínková

Žádost Technických služeb Města Přerova

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás se žádostí Technických služeb města Přerova, aby do sběrného dvora nebyla odevzdávána v rámci soutěže sběru papíru lepenka/kartonový materiál. Ve sběrném dvoře se množí případy, kdy je odevzdávána právě lepenka ve velkém množství. V rámci soutěže sběru papíru na školách není možné likvidovat ve sběrném dvoře firemní odpad. V takovémto případě nebudou moci TSMPr zahrnout takto odevzdaný materiál do soutěže a bude vyplacena výkupní cena za odevzdaný papír/lepenku.  

Mgr. Miroslav Fryštacký

Deváťáci ZŠ Svisle vybojovali pohár primátora

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 pořádala Obchodní akademie Přerov již desátý ročník vědomostní soutěže Čtyřlístek. Soutěžící z 9. ročníků, prokazují v různých disciplínách své znalosti, komunikační dovednosti i kreativitu. Žáci měli za úkol vytvořit produkt (plakát) na téma „Cesta za dobrodružstvím“.
Závěrečná disciplína představovala vědomostní kvíz, v němž se objevily otázky z oblasti matematiky, fyziky, chemie a ekologie. Soutěžní družstvo ve složení Vojtěch Veselý, Hynek Caletka, Adéla Švarcová a Klára Zapletalová se umístilo na krásném 2. místě. Do školy si žáci po vyhlášení výsledků soutěže odnesli mimo věcných cen i pohár od pana primátora. 

Svým šikovným žákům ještě jednou gratuluji k jejich úspěchu.

Mgr. Milena Trávníčková

Výhra v soutěži "Všichni za stůl"

Žáci 1.A, 3.A, 3.B se zúčastnili projektu "Všichni za stůl". Úkolem dětí bylo vytvořit slovo PING-PONG a představit ho v pořízené fotografii.
Podařilo se jim vyhrát a pro školu získat pingpongový stůl JOOLA, rakety i míčky na ping-pong, trenéra a pingpongovou show.
Tuto show navštíví žáci 1.-3. ročníku.

Gratulujeme žákům a přejeme pěkný zážitek z výhry.

Mgr. Petra Hutečková

Jablíčkový den

Dne 8. listopadu čekalo na žáky 1. tříd projektové vyučování "JABLÍČKOVÝ DEN".

Během dopoledne plnili úkoly s touto tematikou. V rámci prvouky se dozvěděli, jak jablíčka rostou, jaké máme druhy a do jakých jídel je můžeme použít. To také mohli ochutnat díky maminkám, které připravily mnoho výborných jídel s jablky.
Odpoledne se přidali i kamarádi z 2. tříd a rodiče. Všichni společně tvořili a plnili úkoly. Odměnou jim byly jablečné hody a  odpoledne plné zábavy.

Mgr. Eva Vitoulová, Mgr. Petra Hutečková

Kontakty

Základní škola Přerov, Svisle 13
Svisle 13, 750 02 Přerov

Sekretariát
Skopalová Jitka
tel.: 581 701 811
skola@zssvisle.cz
Datová schránka: y48ut8e

Školní družina
tel.: 733 257 397
tel.: 581 701 817

Školní jídelna
Iva Hošťálková
tel.: 581 207 165

ESF EU MŠMT OPVK EU strukturální a investiční fondy