Aktivity

Národní kolo KODU CUP 2019

Dne 10. 1. 2019 se uskutečnilo v prostorách Univerzity Pardubice národní kolo KODU CUPU 2019, kde  naši školu reprezentoval  1 postupující řešitel. Jedná se o Matěje Kováře ze 7. A. Na soutěži předvedl své znalosti algoritmizace a programování v KODU.
Děkujeme Matějovi za výborný výkon v soutěži a vynikající prezentaci naší školy.

Mgr. Gabriela Bartošíková

Pingpongová show

Před Vánocemi se v naší škole uskutečnila velká pingpongová show. Žáci prvního stupně si vyzkoušeli, jak může být ping-pong zábavný s pingpongovým míčkem a pálkou. V rámci projektu Všichni za stůl se zúčastnili výtvarné soutěže na motivy stolního tenisu. Tuto soutěž vyhráli a odměnou byl pingpongový stůl a dopoledne plné zábavy. Projekt se uskutečnil pod záštitou České asociace stolního tenisu. podrobnosti o projektu

Vánoční jarmark

Vážení rodiče, milí žáci,
srdečně Vás zveme na Vánoční jarmark, který se bude konat v úterý 11. prosince od 16 do 18 hodin.
Můžete se těšit na udební vystoupení (v 16.00 hod), dílničky, zdobení perníčků, vánoční fotokoutek, výroba naušnic, keramická dílna,....
Na jarmarku si budete moci zakoupit spoustu ručně vyrobených věcí, zazpívat u klavíru a zahřát se u punče.
Těšíme se na Vás!

Mgr. Hana Kopecká, Mgr. Pavla Zbožínková

Deváťáci ZŠ Svisle vybojovali pohár primátora

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 pořádala Obchodní akademie Přerov již desátý ročník vědomostní soutěže Čtyřlístek. Soutěžící z 9. ročníků, prokazují v různých disciplínách své znalosti, komunikační dovednosti i kreativitu. Žáci měli za úkol vytvořit produkt (plakát) na téma „Cesta za dobrodružstvím“.
Závěrečná disciplína představovala vědomostní kvíz, v němž se objevily otázky z oblasti matematiky, fyziky, chemie a ekologie. Soutěžní družstvo ve složení Vojtěch Veselý, Hynek Caletka, Adéla Švarcová a Klára Zapletalová se umístilo na krásném 2. místě. Do školy si žáci po vyhlášení výsledků soutěže odnesli mimo věcných cen i pohár od pana primátora.

Svým šikovným žákům ještě jednou gratuluji k jejich úspěchu.

Mgr. Milena Trávníčková

Výhra v soutěži "Všichni za stůl"

Žáci 1.A, 3.A, 3.B se zúčastnili projektu "Všichni za stůl". Úkolem dětí bylo vytvořit slovo PING-PONG a představit ho v pořízené fotografii.
Podařilo se jim vyhrát a pro školu získat pingpongový stůl JOOLA, rakety i míčky na ping-pong, trenéra a pingpongovou show.
Tuto show navštíví žáci 1.-3. ročníku.

Gratulujeme žákům a přejeme pěkný zážitek z výhry.

Mgr. Petra Hutečková

Základní škola Přerov, Svisle 13