Aktivity

OKRESNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY 2021

I v této nelehké době, kdy vzdělávání žáků probíhá distanční formou, se uskutečnil další ročník Zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali dva žáci ze třídy 9.A – Jan Suk a Filip Lenděl.

Ve středu 17.2.2021 se zúčastnili online okresního kola této soutěže a vybojovali pěkná umístění. Ve své věkové kategorii obsadil Jan Suk 9. místo a Filip Lenděl se umístil na 15. místě.

Honzovi i Filipovi děkujeme za jejich aktivitu, snahu a reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Slováková

ČEPS cup - mladší žáci

Dne 13. ledna se žáci naší školy zúčastnili krajského kola florbalového turnaje s názvem ČEPS cup. Hrálo se v krásné a prostorné sportovní  hale v Lipníku nad Bečvou, kde se sjelo šestnáct vítězů okresních skupin z celého Olomouckého kraje. Bohužel se našim žákům nepodařilo navázat na dřívější úspěch, přesto se prezentovali pěknými výkony při zápasech s Lutínem, Olomoucí a Mohelnicí.
Za reprezentaci školy jim děkuji.

Mgr. Kamil Kopřiva

Beseda se školním speciálním pedagogem

Milí rodiče,
v úterý 21. ledna se konala v naší škole beseda se školním speciálním pedagogem, která byla zaměřena na předcházení školní neúspěšnosti.

Mgr. Nela Teufertová

Šachový turnaj

Ve čtvrtek 19. 12. 2019 se naši žáci zúčastnili Okresního přeboru škol v šachu na Gymnáziu Jakuba Škody v Přerově. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení Kristian Poljak z 3. A, Tomáš Vavřík z 3. B, Kateřina Frgalová z 4. A a Jana Procházková ze 4. B. Hrálo se podle „Pravidel šachu FIDE“. Některé šachové partie daly i zkušenému Kristiánovi zabrat. Ostatní také bojovali jako lvi a body za výhry a remízy pěkně přibývaly, až z toho bylo krásné 2. místo, ke kterému jim srdečně blahopřejeme.

Mgr. Lenka Macečková

Úspěch ve stolním tenise

Dne 10. prosince se naši žáci zúčastnili krajského kola turnaje ve stolním tenise. Družstvo ve složení Michal Krampla, Jan Suk a Michal Spáčil vybojovalo krásné 3. místo.
Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.
Mgr. Vladimíra Pavlicová

Základní škola Přerov, Svisle 13