Naše úspěchy

Naše úspěchy ve školním roce 2017-2018

Datum

Název akce

Místo

Umístění

17.10.2017 Turnaj v minikopané

TJ Spartak Přerov

3. místo

30.10.2017 Turnaj v basketbale 3x3

ZŠ Za Mlýnem Přerov

2. místo

14.11.2017

ČEPS cup - florbal

ZŠ Přerov, Svisle 13

4. místo - chlapci 3.-5. ročník

20.11.2017

Tak to vidím já - 

SVČ ATLAS a BIOS

LITERÁRNÍ ČÁST
Lucia Frigyiková 1. místo
Jakub Zádrapa 2. místo
  Vojtěch Veselý 5. místo

22.11.2017

Soutěž v počítačových
a manuálních dovednostech

Hranice

1. místo -  celkové umístění
2. místo V. Dohnalová - počítačové dovednost
2. místo V. Vinklerová - manuální dovednost

 30.11.2017  vědomostní soutěž Čtyřlístek OA Přerov   9. B - T. Kaňovská, E. Gerhátová, J. Bednařík a D. Vachl
1. místo ve vědomostní kvíz
2. místo - výroba a prezentace plakátu
13.2.2018 Můj dům Střední škola stavební HORSTAV Olomouc
2. místo - Tomáš Růžička
 24.4.2018 Svislá laťka  Přerov 
2. místo - Václav Škoda 
6.6. 2018 Technická soutěž  UP Olomouc
1. místo - Tomáš Růžička
14.6.2018 Krajský pohár - šachy Olomouc
4. místo - Kristian Poljak
6. místo - Kamil Tobolík

Naše úspěchy ve školním roce 2016-2017

Datum

Název akce

Místo

Umístění

4.10.2016 Coca-cola Cup - florbal. turnaj

ZŠ Pavlovice u Přerova

3. místo

3.11.2016 Florbal - okrskové kolo

ZŠ U Tenisu Přerov

2. místo

22.11.2016

Soutěž v počítačových
a manuálních dovednostech

Hranice

2. místo -  celkové umístění
3. místo Ngo počítačové dovednosti

1.12.2016

Čtyřlístek

OA Přerov

2., 3. místo v dílčích soutěžích

 24.1.2017 matematická olympiáda - okresní kolo  Gymnázium Jakuba Škody

 2. místo -Pospíšil Štěpán

30.5.2017 Technická soutěž pořádaná UP Olomouc Michaela Kachlíková (8.A)- 9. místo, Jindřich Bednařík (8.B) - 5. místo, Růžička Tomáš (8.A) - 2. místo
14.6.2017 Kapka pro život nemocnice Přerov

3. kat. 2. místo Černá Petra (9.B), 3. místo Indráková Julie (9.A)
4. kat. 1. místo Caletková, Zbořil, Trucla, Pavelka (9.A), 2. místo  Doležel Radim, Procházka Dominik (4.B)
5. kat. 1. místo Bubeníková Barbora (4.A), 3. místo Kissová Karolína (6.B)

Naše úspěchy ve školním roce 2015-2016

Datum

Název akce

Místo

Umístění

12.9.2015 Slavíci z Přerova

Atlas, Bios Přerov

broznové pásmo Veronika Janásová
20.10.2015 Stolní tenis, okresní kolo

SK Přerov

3. místo - starší žáci
3. místo - mladší žáci
1. místo - starší žákyně

3. 11. 2015  Objev v sobě elektrikáře 

Střední škola Elektrotechnická
Lipník nad Bečvou

1. místo - Caletková Marie 
2. místo Fogelton Jakub
10.11.2015 Florbal - okrskové kolo

ZŠ U Tenisu Přerov

3. místo - mladší žákyně
13.11.2015 Stolní tenis - krajské kolo

SK Přerov

1. místo - starší žákyně
18.11.2015 Soutěž v počítačových a manuálních dovednostech

Hranice

2. místo Jakub Fogelton
4. 2. 2016 Hra s elektromotory

 Siemens, OK4Inovace

4. místo (Calektová M., Fogelton J., Pavelka T.)
17.3.2016 Příběhy našich sousedů

Olomouc

2. místo (M. Suk, K. Složil, K. Průšová)
27.4.2016

Malovaná písnička
výtvarná soutěž

Přerov

speciální ocenění
V. Holá, A. Kytlicová, E. Doleželová (3.B)

12.5.2016 

Pohár rozhlasu - 48.ročník - atletika - okresní kolo

Přerov

 2. místo Mladší žáci
6.A - A. Peťka, H. Caletka, 6.B - J. Škoda,L. Pavlík, 7.A -  M. Kotůlek,7.B -  D. Vachl, V. Škoda, M. Kytlica, J. Zádrapa

 3. místo Mladší žákyně
6.A - Gáborová, Janáková, Pěchová, Hoferková, 6.B Pham, Švarcová, 7.A - Kachlíková, Kropáčová, Baďurová, Zacharová, Pavelková, Dorazilová, 7.B - Kaňovská

Kontakty

Základní škola Přerov, Svisle 13
Svisle 13, 750 02 Přerov

Sekretariát
Skopalová Jitka
tel.: 581 701 811
skola@zssvisle.cz
Datová schránka: y48ut8e

Školní družina
tel.: 733 257 397
tel.: 581 701 817

Školní jídelna
Tobolíková Tereza
tel.: 581 207 165

ESF EU MŠMT OPVK EU strukturální a investiční fondy